Harvestorový rotátor HR6

 • Cena: 34 925,- Kč bez DPH
 • Nosnost 6 tun
 • Pro harvestory
 • Patentované provedení
 • Pro každodenní nasazení
Cena: 34 925 Kč bez DPH

Dostupnost: skladem

Objednat

Základní technická specifikace

 Rotace    Neomezená pro oba směry
 Max. axiální zatížení statické (nosnost)    +60/-45 kN (+6 000/-4 500 kg)
 Max. axiální zatížení dynamické (nosnost při rotaci)    +30/-25 kN (+3 000/-2 500 kg)
 Točivý moment při 25 MPa    1 700 Nm
 Doporučený průtok oleje    25 l/min
 Hmotnost    46 kg

Nákres harvestorového rotátoru HR6 si můžete stáhnout zde: HR6 – výkres

Drapáky a ostatní pracovní příslušenství k tomuto rotátoru: Drapáky a příslušenství zde

Rotátor HR6 lze ideálně kombinovat s těmito propojovacími částmi (tlumiči rázů): BR 2, BR20KS, BR22KS

Harvestorové rotátory Baltrotors

Baltrotors vyrábí harvestorové rotátory pro všechny běžné harvestory a těžební stroje na trhu. K dostání jsou rotátory od 6 do 16 tun nosnosti. Z naší nabídky harvestorových rotátorů si vybere každý. Máme v nabídce harvestorové rotátory pro malé, střední i velké harvestory rozdělené dle velikosti hydraulického jeřábu a dále dle způsobu upevnění rotátoru. Špičkový harvestorový rotátor nemusí být předražený, stačí si pouze vybrat ten od Baltrotors. Harvestorové rotátory Baltrotors zajišťují rotaci harvestorové nebo kácecí hlavice stroje. Připojení rotátoru do hydraulického okruhu je zajištěno dvěma hydraulickými hadicemi. Na výběr je ze dvou způsobů připojení (rotátory o nosnosti 6 – 12 tun): boční část spodní příruby rotátoru nebo na spodku této příruby (všechny harvestorové rotátory Baltrotors (6 – 12 tun) jsou vybaveny oběma typy připojení již v základní výbavě a zákazník si pouze vybere, kterou možnost chce využívat). Největší harvestorové rotátory Baltrotors o nosnosti 16 tun mají navíc v základní výbavě ještě třetí možnost připojení a to v horní části těla rotátoru. Každý zákazník si tak může vybrat připojení, které bude nejvíce vyhovovat jeho typu harvestorové hlavice a hydraulického jeřábu.

Stator a tělo harvestorových rotátorů Baltrotors je vyráběno ze speciální vysoce odolné litiny. Rotor je vyráběn ze špičkové ocelové chrom – molybdenové slitiny. Koncovky pro připojení hydraulických hadic jsou na všech harvestorových rotátorech Baltrotors stejné, a to: G 1/2″. Pokud si nevíte s výběrem harvestorového rotátoru rady, kontaktujte nás prosím na +420 773 202 321 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Rotátory a drapáky – Informace

Max. axiální zatížení statické = “jak těžké břemeno může na rotátoru viset” (30 kN = cca 3 000 kg)

Max. axiální zatížení dynamické = “jak těžkým břemenem může rotátor otáčet” (15 kN = cca 1 500 kg)

Rotátory se používají u průmyslových strojů, které vyžadují neomezenou rotaci pracovních mechanických jeřábů (hydraulických ruk). Díky své konstrukci umožňují rotátory plynulou dodávku hydraulického oleje do potřebných součástí a to bez omezení rotace. Umožňují 360 stupňovou rotaci kolem své osy. Ulehčují a zrychlují práci a tím i zmenšují náklady.

Točivý moment nebo také krouticí moment vyjadřuje působení síly na bod vzdálený od osy otáčení (hřídele rotátoru). Fyzikálně se jedná o moment síly. Název krouticí moment se užívá v technických oborech u rotačních pohonných systémů.

Obvykle se udává v jednotkách Nm (newtonmetr), krouticí moment 1 Nm znamená, že hřídel působí na bod vzdálený jeden metr od osy silou 1 newton.

 

Poptávka - Dotaz

  Máme nový eshop JPJForest.cz - všechny produkty nově naleznete i tam s možností okamžité objednávky a platby platební kartou!

  Související rotátory, drapáky a příslušenství

  Rotátory pro harvestory
  Harvestorový rotátor HR10 SM
  • Cena: 56 100,- Kč bez DPH
  • Nosnost 10 tun
  • Pro harvestory
  • Patentované provedení
  • Pro každodenní nasazení
  profil produktu

  Zastupované značky

  AS Fors MW BALTROTORS Ltd Biojack Black Bruin Deitmer Formiko Hydraulics Ltd JPJ Forest, s.r.o. Kreisi Metall OÜ Tizmar snc